Samsung Güncelleme Sonrası Telefon Çalışmadı!

Burhan A. |

Telefonum Orjinal Galaxy Note 3 SM-N900 modeli. Yurt dışından almıştım. Pasaporta da kaydettirmiştim. Android 4.3 sürümünü kullanmaktaydım. 4.4.2'ye güncelledikten sonra ne şebeke kaldı telefonda ne de simkartı görmesi... Ne yaptıysam da şebeke gelmedi. Hatta imei uçtu gitti. *#06# yaptığım zaman imei full görünüyor. Sözde kies üzerinden güncelledim. Telefonumu mahvetti. İnsanlar neden bu Samsung'u tercih etsin ki. Kendi programı bile telefonları bozuyor. Samsung'dan şikayetçiyim. Yetkililerin bana dönüş yapmasını istiyorum bu durumla ilgili.

Etiketler :

Güncelleme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan A.
  11 Eylül
  22:05

  Samsung'un hiçbir servisi cihazım yurtdışı diye bakmadı. Tüketicilerin Samsung'un ürünlerini almamaya özen göstermelerini tavsiye ediyorum.

 • 24 Ağustos
  17:30

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ağustos
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi