Samsung Güncelleme Sonrası Sorunlar Başladı

Harun K. |

Note 2 kullanıcısıyım. Kitkat 4.4.2 güncellemesini yaptıktan sonra cihazda donmalar, müzik kalitesindeki düşüş. ve Ahize sesi aşırı derecede düştüğü gözlemlenmiştir.
Çevremde Android telefon kullananların çoğunda hemen hemen aynı şikayetlerin olduğunu size garanti edebilirim. Bu kadar şikayet eden varken 4.4.3 güncellemesini getirmek için daha ne bekleniyor. Ya da bu güncelleme denenmeden neden piyasaya sürülüyor?

Etiketler :

Güncelleme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  11:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

   

 • 01 Ağustos
  00:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi