Samsung Güncelleme Gelmiyor!

Mehmet K. |

Samsung Note 3 telefonlarımızı kullanamıyoruz artık ortam sunucusu diye yazılım problemi yüzünden şarj 2 saatte bitiyor. Samsung müşteri hizmetleri aradığımda ise bu konu hakkında çalışıyoruz yeni yazılım için çalışıyoruz diyorlar. Yeni telefonlarını satmak için bizleri mağdur ediyorlar her zaman yaptıkları gibi eski kullanıcıya güncelleme yok ama yeni çıkarttıkları modellere var yazıklar olsun!

Etiketler :

Güncelleme Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  16:35

  2951722 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mehmet K.
  06 Ocak
  13:21

  Hep aynı cevap kopyala yapıştır çözüm yok.
  Müşteri hizmetlerinizi aradım bana ortam sunucusu na şuan için bir şey yapamıyoruz yeni yazılım geliştiriyoruz diyorlar dilerseniz servise bırakın cihazı diyorlar bende dedim bıraksam ne olucak kendin diyorsun yazılım geliştiriliyor çaresi şuan yok diye dedim kaldı öyle.
  Birde bizi servistemi bekleticeksiniz 15 20gün sonra Fabrika ayarlarına alıp geri verceksiniz

 • 06 Ocak
  13:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr