Samsung Gt S7390 Model Telefon Kasma Problemi!

Özgün S. |

Yaklaşık 8 ay önce Teknosa'dan aldığım Samsung gt s7390 (Galaxy Trend Lite) telefonumda sürekli kasma problemi yaşıyorum. Yüksek boyutlu uygulamalar telefonumda açılmıyor, kısmen açılsa bile telefon donuyor veya aşırı derecede yavaşlıyor. Çoğu uygulamada çok yavaş ve bazende ısınıyor.

Telefonum herhangi bir darbe almadı ve telefona root, format vs. İşlemler yapmadım. Daha önce de hiç servise göndermedim. Bu sorunu nasıl giderebilirim? Çok gerekmedikçe de garantiye göndermek istemiyorum çünkü giden telefon uzun bir süre geri gelmiyor servisten.

Etiketler :

Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:16

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Ocak
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr