Samsung Grand Neo Cep Telefonu Şebeke Hatası Veriyor.

Pınar B. |

1,5-2 ay önce Samsung Grand Neo cep telefonu aldım. Aldığım ilk günlerde zaman zaman 'ağda tanımlı değil'uyarısı veriyordu. Önceleri geçici bir durum olduğunu düşündüm. Ancak bu sorun sürekli tekrarlamaya başlayınca teknik servise götürdüm. Yazılımını güncellediler. Sorun tekrar devam edince yeniden servise götürdüm. Anakartının değişmesi gerektiğini bildirdiler, herhangi bir tamirat yapılmasını kabul etmediğimi ve yeni bir telefon verilmesini talep ettim. Verdikleri cevap:1 ay içinde getirmediğiniz için talep de bulunamazsınız şeklindedir. Garanti belgesinde 1 ay gibi bir şey yazmadığını söylediğimizde yanlış anlaşılma olmuş, dediler. Teknik servisten ve Samsung'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar B.
  19 Kasım
  13:53

  Merhaba,
  Samsung marka telefon aldığım için çok pişmanım.Müşteri hizmetleri ve teknik servis tam anlamıyla iletişimden uzak ve papağan gibi aynı şeyleri söylüyor.Çağrı merkezi aradı,üretimden kusurlu telefon için 1 ay içinde değişim-iade olabileceğini aksi halde mümkün olmadığını söylediler.Garanti belgesinde böyle bir süre yazmamaktadır.Bana sanayi bakanlığının bilmem neresinde böyle bir bilgi olduğunu söylüyorlar.Telefonu sanayi bakanlığından almadım,samsung'dan aldım.Samsung garanti şartlarında böyle birşey yazmamaktadır.Şirketi dava edeceğim,gerekirse cebimden ekstra para harcayacağım ama bu konuyu burda bırakmayacağım.Tüketici haklarımı sonuna kadar savunacağım.Kesinlikle samsung'dan ürün almayın,satış sonrası kendi kusurlu üretim telefonlarını bile iade almıyorlar.Bilginize.

 • 18 Kasım
  14:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Kasım
  12:05

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr