Samsung Glaxy S3'ün Ekranında Gölge Gibi Yansıma Oluyor!

Dogukan K. |

Bu kadar reklam verilmiş ve yüksek performans ve kalite ile lanse edildi güvenip aldım. Fakat telefonumda ekranda birçok arkadaşımda olduğu gibi ekranda klavye tuşlarım gölge gibi , diğer ekranlara yansıyor. Konuyla ilgili olarak telefonu yönlendireceğim biliyorum . Bir bahane bulacaklardır ama değişimini talep etmekteyim . Her üründe çıkan genel bir hata. Samsung , konuyla ilgili olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dogukan K.
  08 Kasım
  21:08

  işlem tam bir fiyasko ve işlemler hakkında bilgisizler ve yetkili yok

 • 24 Eylül
  10:05

  2017238 numaralı şikayet hakkında,


  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Eylül
  17:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi