Samsung Glaxy S3 Güncelleme Sonrası Problem Oluştu!

Berker Y. |

O kadar para verip geçen sene Samsung Glaxy S3 aldım. Üstelik kasko yaptırdım. Telefonumun düşüp camı kırıldı . Kaskodan değiştirdiler. Her şeyi açıkça anlatıyorum ki soru işareti kalmasın. Daha sonra güncelleme geldi 4. 1. 2 ondan sonra telefonun ses özellikleri sorun çıkarmaya başladı . Şu an şebeke gidip geliyor .

Aramalarımda ne karşıya ses gidiyor ne geliyor . İnternet aramalarında sorun yok . Geçen gün S4 aldım . Bu sorun daha çıkmamıştır . Bir daha Samsung mu uzak durmak lazım . Televizyonumu buzdolabımı her şeyi değiştireceğim. Gerçekten verilen paraya yazık . Zaten şuradan anlamak lazım, ilk çıktığı günde alıyorum 2. 000 lira verip, şimdi yarısına satılıyor. Nasıl bir malzeme kullanıldığı ortada .

Etiketler :

Güncelleme Hoparlör - Ses Çıkışı Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi