Samsung Giriş Hortumu İçin Bekletiyor!

Tarık Y. |

Daha yeni aldığım bulaşık makinesini 1 kere kullandım. Aradan 20 gün geçti kapağı açtım makinenin içi şu dolu. Makinenin içerisine ne hikmetse kendi kendine su doluyor. Bu yüzden mutfağımızı su bastı. Fazla uzatmayım servisi aradım. 28.09.2013 tarihinde servis gelip giriş hortumunun değiştireceklerini söylediler. O günden bu güne ne arayan var, ne soran .

Bugün itibarı ile servisi aradım. Parça beklendiği söyleniyor daha 10 gün sürebilirmiş. Bir hortumu bu kadar bekleyeceksek yandık gitti . Bir de elektronik bir parçası bozulsa kim bilir daha ne kadar bekleriz . Kaldı ki bu hortum herhangi bir nalburdan bulunabilecek basit bir şey. Lütfen konu ile acil olarak ilgilenilmesini rica ederim. Servis takip no=41395.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  15:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ekim
  22:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi