Samsung Gibi Büyük Bir Firma Çözüm Üretemiyor!

Duygu Hande B. |

06/04/2015 tarihinde SamsungRT43 buzdolabı aldık. Servis geldi fişi taktı gitti. 10 dk sonra buzdolabı motoru gürültülü çalışmaya başladı. Müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı yapıldı servis geldi'' Buzdolabın motoru arızalı değişim yapılacak ''dediler.

Dünde gelip içi dolu buzdolabını boşaltıp buzdolabını alacaklarını bu şekilde değişim raporunu verip para iadesini ya da değişim yapılacağını söylediler. Bende servise derin dondurucudaki gıdalar ne olacak diye sordum siz haklısınız ama kural bu dediler. Kabul etmedim gittiler. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim, kural bu dediler. Servisi aradım kural bu dediler. Kuralınız bu ise daha çok müşteri kaybedersiniz. Nerede müşteri memnuniyeti? Sürekli anket yapıyorsunuz ne için?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr