Samsung Genel Merkezi İlgisiz!

Caner S. |

Mersin Samsung Akgüven Soğutma tarafından dolandırıldım. Servis hem Samsung'u küçük düşürmüş, hemde beni mağdur etmiştir. Hakkım olan ücret iadesi talebimi kendi kafalarına göre değiştirip , bana başka bir işlem uygulamışlardır. Samsung genel merkezine bildirdim bu durum haftalardır çözüme kavuşturulamamıştır.

Genel merkez tarafından haklı bulunup ancak bir sonuca bağlayamamaktadırlar. Tüketici olarak hem mağdur oldum, hem yalnız bırakıldım. Büyük bir şirket olan Samsung firması için çok kötü durumu sergilemektedirler. Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası kötü bir hizmet kalitesi sergilemiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  15:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Eylül
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi