Samsung Garantiye Verdiğim Kulaklığım Geri Verilmedi!

Ahmet Emre D. |

Yaklaşık 5 ay önce kulaklığımın birinden ses gelmediği için kayseri yetkili servisine verdim. kulaklığımın garantisinin 6 ay telefonun garantisinin 2 yıl olduğunu söylediler. telefonu alalı 8 ay olmuştu ama yinede kulaklığımı garanti için aldılar.

Gerekli formu doldurduktan sonra bana kulaklığı sipariş edeceklerini ve geldiğinde bana mesaj atacakları söylendi. 1 ay kadar bekledim mesaj gelmedi 1. 5 ay olunca servise ben gittim ve kulaklığımı sordum hala gelmediğini söylediler. 3 ay geçti mesaj gelmedi ve servis kağıdım sonunda kayboldu. kulaklığımı alamadım.

Etiketler :

Kulaklık Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Emre D.
  27 Mayıs
  18:22

  Kulaklığımı aldım.Almaya gitdiğimde arkadaş şu 3 ay kalan kulaklık mı gibi bir cümle kurdu evet dedim.Kulaklığı verirken kusura bakmayın demesini beklemiştim ama demedi.Kulaklığımı aldım için Samsung'a değil sikayetvar.com'a teşekkur ederim.


  Kulaklığımı alsamda yinede Samsung firması için - puan.

 • Ahmet Emre D.
  27 Mayıs
  17:15

  Evet daha önce aramışlar ulaşamamışlar sesli mesaj bırakmışlar ama vodafone şifremi bilmediğim için dinleyemedim bu gün bir daha aradılar servisten kulaklığımı alabileceğimi söylediler bu gün almaya gideceğim.

 • 26 Mayıs
  13:37

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi