Samsung Garantisi Devam eden Cihazdan Ücret İstiyor!

Murat S. |

Samsung servisi F031004092 bakım nolu cihazım olan Galaxy S2 cep telefonuma garantisi devam ettiği halde, 800 lira masraf çıkardı. Hoparlör ve batarya sorunu olan telefona dışına darbe aldığını iddia ettiği için (sadece çizikler ve zamana bağlı aşınmalar var) ücret istiyor. Dışındaki çizikler telefonun bataryasını ve hoparlörü nasıl bozmuş anlamış değilim. Teknisyenleriniz bizi saf yerine koyuyor. Nerede müşteri memnuniyeti? Yaptığınız büyük ayıp.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  11:25

  Sayın ilgili,

  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.
   
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Eylül
  20:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi