Samsung Garantisi Bitti Ömrü Bitti!

Onur S. |

Garantisi biteli sadece 5 -6 ay aralığında olan televizyonumu yetkili servisi çağırmak suretiyle kontrol ettirdim. Fakat panelin değişmesi gerektiğini söylediler. Ben 65, eşim 60 yaşında çocuğumuzda yok yani bu televizyonu ne düşürdük ne kırdık servisin bizden talep ettiği ücretse tam 1400 lira 2 buçuk yıl önce sadece 1800 liraya aldığım televizyon için 1400 lira daha ödemem mi gerekiyor?

Bu nasıl biz düzen, sadece televizyonu açtığımda ekrana çizgiler geliyor. Sonra kendiliğinden düzeliyor. Anlam veremedik ve Samsung firması tarafından mağdur edilmek isteniyoruz. Bir daha Samsung televizyon ya da farklı ürünü asla almam aldırmam. Parayı kolay kazanan insanlar bunlar...

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  17:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Kasım
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr