Samsung Garantisi Bitmiş Ürün!

Engin S. |

2012 Eylül ayında Samsung ue40es6140w cihazı aldım. Cihazım durduk yere kendisini açıp kapatıyordu. Yazılım güncellemesi falan yaptım sorun çözülmedi. Cihazımı Samsung servise verdim, ve 310 TL masrafı olduğunu söylediler. Sorunun ne olduğunu sorduğum zaman anakart değişmesi gerektiğini söylediler. Sebebine cevap veremiyorlar. Elektriksel sorun değil, kullanıcı hatası değil. Tamamen elektronik kaynaklı olabileceğini söylüyorlar. Bende o zaman fabrikasyon arızadır diye Samsung Türkiye' yi aradım, yapılacak bir şey yok dediler. Servis en doğrusunu biliyordur deyip kestirdiler.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin S.
  20 Temmuz
  09:30

  Merhabalar;
  ilginize teşekkür ederim. Konuyu Tüketici haklarına şikayet ettim. Hammaddesel dediğiniz bir arızayı, kullanıcıya yıkamazsınız. Zaten servisten de Ürün ile ilgili bilgili veren kişi de yok. Hala serviste beklemektedir. Kolay gelsin.

 • Engin S.
  01 Haziran
  15:53

  teşekkür ederim. Samsung tan Nazli Hanım tarafıma dönüş yapti. Bana dedigi teknisyen le konusmamin daha iyi sonuç alacagini, zira urunlerin ariza teslerini elektronik cihazlarla yaptikalini söyledi. Fakat teknisyenle yaptığım gorusmede, bunun böyle olmadığını, uzerindeki duruma (yanik, sivi temasi vs.) olup olunmadigina bakildigini söyledi. Benim cihazımın neden bozuldugunu sorduğumda, anakartı bozulmus, ama sebep bildiremiyor. Ve anakrtin kullanım omrunun 2 yil olduğunu söyledi. demek ki Samsung TV ler iki yil kullaniliyormus. Benim bildigim eletronik esyalarin kullanım omru yedi yildir. Samsung u tekrar aradığımda Nazli Hanım ma ulasamadim. Not bıraktım hala donmediler.

 • 29 Mayıs
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr