07 Eylül 2013

Samsung Garantili Üründen Ücret Talep Ediliyor!

Ağustos ayında Elektro Word Kartal mağazasından Samsung tablet bilgisayar aldık. Sim kartını taktığımızda sim kart sıkıştı çıkmadı ve temasta etmediğinden kullanamadık aldığımız yere götürdük bize 2 yıl garanti kapsamında olduğu için servise göndereceklerini ve tamir edileceğini söylediler. Aradan 15 gün geçtikten sonra servis 80 TL tamir parası verilmezse cihazı yapmayacaklarını belirtti.

Garanti kapsamında bir ürün olduğunu söyleyince kullanıcı hatası dediler oysa kartı olması gerektiği gibi takmıştık. Samsung gibi büyük bir firmanın 80 TL için düştüğü durum gerçekten çok farklı ayrıca ürünü alana kadar ilgi çok güzel ama sorun yaşadığınızda kesinlikle sizinle ilgilenmiyorlar.

Ayşe 84 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe11 Kasım 2013

  Samsung firması ilgilenmiş gibi ulaşamadığını yazmış Eylül 2013 de ne benim bilgilerim güncel ama hala ulaşamadılar.

 • Ayşe19 Eylül 2013

  Samsung firmasından cevap gelmiş ve bana ulaşamadıklarını yazmışlar bu kesinlikle inandırıcı değil benim bütün iletişim bilgilerim Şikayet var sitesinde günceldir.

 • Samsung Telefon Temsilcisi16 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Ayşe13 Eylül 2013

  Samsung Parayı yatırmazsam ürünü yapmayacaklarını söylediklerinden mecburen verilen hesap numarasına 80TL.yi yatırdım ancak 1 haftadır 0216 367 17 11 nolu telefondan müşteri temsilcileriyle görüşüyorum ürün hazır ödeme yapılmış yarın yolluyoruz diye beni oyalıyorlar bu kadar ciddiyetten uzak bir firma olduğunu bilseydim alışveriş yapmazdım bir dahada yapacağımı sanmıyorum Samsung ürünü alıcakların dikkatli olmalarını öneriyorum tüm ilgi ürünü satana kadar.

 • Samsung Telefon Temsilcisi08 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön