Samsung Garantili Üründe Arıza.

Yıldız L. |

Media Markt'tan bir Samsung Galaxy S4 telefon aldım. Durup dururken kapanıyor,internete giremiyorum,şarjı bir saat içinde tükeniyor ve telefon kendini sürekli kapatıyor. Önce aldığım yere götürdüm; yazılım güncellemesi yaptılar. Hemen aynı gün içinde yine şikayetlerim devam etti;sevisine götürdüm. Bataryasını değiştirdik dediler, yine sorun devam etti. Tekrar tekrar servise götürdüm bir sorunu yok dediler. Ben artık çok sıkıldım bu telefondan! Ya bana yenisini versinler yada ben tüketici mahkemesine başvuracağım. Samsung gibi bir firma ayıbını kabul edip kusurlu ürününü geri almalı ve yenisini vermeli diye düşünüyorum; müşterisini madur etmek böylesi köklü bir kuruma yakışmıyor...

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldız L.
  30 Eylül
  20:03

  Şikayetim üzerine samsung çağrı merkezi beni aradı ve bir samsung servisine gidiniz dedi. Sanki ben götürmemişim gibi. 4 kez götürdüm öözüm olmadı dedim ancak başka bir samsunf servisine götğrmem yönünde tavsiyede bulundu. Ne yani servislerine mi güvenmiyorlar beni mi ıyalıyorlar anlamadım. Ben mecbur muyun servis servis gezmeye? Yasal haklarınız bakidir ama değişim yapamayız dediler. Ben nasıl güveneyim bu markaya artık???

 • 25 Eylül
  15:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Eylül
  19:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi