Samsung Garantili Ürün Satıyor Ama Garantiyi Uygulamıyor!

Mustafa Akin D. |

Temmuz ayında +4 yıl garanti veriyorlar diye satın almış olduğum Samsung marka buzdolabı ve çamaşır makinesi için defalarca talep etmeme rağmen +4 yıl garanti vermediler. Sonuçta beyaz eşya konusunda nispeten yeni olan Samsung'u alırken +4 yıl garantiye güvenip aldım yoksa kesinlikle bu riske girmezdim.

Zira ürünler için yeterince bir süre kullanım tecrübesi oluşmadan ezbere alım yapacak bir tüketici değilim. Çok basit bir işlemi bile hiçbir makul sebep göstermeden yapmayan Samsung ile cihazda problem çıktığında neler yaşanacağını tahmin etmek hiç güç değil. Benim işim artık Allah'a kaldı.

Etiketler :

Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  11:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Ekim
  23:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.