Samsung Garantili Telefonuma Fahiş Ücret İstedi!

Onur T. |

29 Aralık 2012 günü satın aldığım Samsung S3 marka telefonum Şubat başında masamdan yere düşmüştür. 1 kere yere düşmüş olan telefonumu elime aldığımda ekranı önce görünür, 5 dk içinde görünmez olup kapanmıştır. Garanti kapsamında olan telefonu Telpa yetkili servise Şubat ortasında bıraktım. 1 hafta içinde 435.TL masraf olduğunu ve kabul edersem tamir edeceklerini söylediler.

Bu fiyata yeni bir akıllı telefon alınacağından tekliflerini red ettim. 2009 yılından beri kullandığım ****'üm en az 50 kere düşmüştür ve hiç bir sorun yaşamadım. Samsung korkunç bir deneyim. **dan Samsung'a geçişin bu yüzden ne kadar yanlış olduğunu anladım. Tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur T.
  18 Mart
  11:22

  Merhaba,
  Bilgilendirme bana sadece kendim de okuyabileceğim Garanti şartları kapsamında verilmiştir. Bu cevabın yeterli olmadığını iletmiş olmama rağmen Müşteri temsilcisi başka bir yetkisi olmadığını iletmiştir.
  Herhangi bir çözüme ulaşma söz konusu değildir. Samsung burada gereklerini yeterli derecede yerine getiren bir firma olma özelliği göstermektedir.
  Mücadelem yurtdışına şikayet ile devam edecektir.
  Teşekkürler,

 • 17 Mart
  13:21

  1688016 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi