17 Mayıs 2014

Samsung Garantili Telefonum İçin Para İstiyor.

19.07.2013' de Göcek beldesi /Fethiye /Muğla ' dan KYN İletişim Hizmetlerinden Samsung S3 cep telefonu aldım. Telefonumun ekranında geçen hafta pembeleşme ve morlaşma başladı. Hoparlör ve ön dokunmatik tuşlarda da sorun var. Garanti belgesi ile teslim ettim. Servise gönderildi ve Samsung servisi kullanıcı hatası diye benden 485 TL para talep edildi. İç ekran camı çatlamıştır diye.

1200 TL'lik garanti süresi dolmamış bir telefon için 485 TL tamir ücreti istenmesi hangi mantığa uyuyor? Kullanıcı hatası diye kestirip atmak yerine, çözüm üretilmesi lazım. İade istedim tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım.

İsmail 1.054 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Mayıs 2014

    2454716 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön