Samsung Garantili S3 Telefona 905.00 TL Ücret Çıktı.

Emrah Ö. |

Eşime 3 ay önce Samsung Note 3 almam sebebiyle kullanmakta olduğumuz S3 telefonumuzu kutusuna kaldırdık, kullanmam gerektiğinde cihaz açılmadı 12.12.2014 Samsung yetkili servisine telefonu arıza sebebiyle teslim ettim 16.12.2014 cihaza sıvı teması nedeniyle 905.00 TL ücret çıkartıldı. Ancak 3 ay kutusunda bekleme yapan bir cihaza su teması bulunmaması halde bize yoğun sıvı teması adı altında garantiye girmeyeceği bildirildi. Cihazı gerçekten sıvı temasında bulundurmuş olsak böyle bir ısrarla hayır sıvı temasında bulunmadı demeyiz. Kendimi haksız yere 905.00 TL ücret ödemeye yöneltilen ve biz buyuz bunu kabul etmen gerekir kavramında buldum. Acil yardımınız rica ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  09:26

  2903875 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  16:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr