Samsung Garantili Olan Ürünü Tamir Etmiyor.

Güler Y. |

Malatya Evkur'da Samsung TV aldım 5 ay oldu. Ürün 2 yıl garantili. Ancak TV'yi kullanırken ekranda kocaman bir çizik oluştu. Servisi aradık servis geldi ekranın darbeli oldugunu söyleyip 1000 TL masraf çıkarıp istediğim yere şikayet edebileceğimi söylediler. Bu nasıl bir hitap tarzıdır. Kendi kafalarına göre davranıp 1000 TL hesap çıkardılar. Ben zaten TV'yi 2200 TL'ye aldım. Garantim olup kullanım hatası olmayan bir ürüne ayrıca tehdit savurarak arkasını dönüp gidemezler şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Böyle güzel bir firmanın ilgisiz çalışanları firmanızıda batırıyor. Mağdur durumdayım yardımınızı bekliyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:24

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Haziran
  00:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi