Samsung Garantili Cihazın Garantisini İptal Ettiler..

Özcan K. |

Samsung marka toz torbasız elektrik süpürgesine sahibim. Süpürge arızalandı, Samsung' un çağrı merkezini arayarak servis talebi oluşturdum. Servisten biri geldi, önce toz haznesinin bölümünde bulunan filtreyi bakarak bu süpürge temizlenmemiş ve motor yanmış garanti dışı tamir edilecek diyor.

Kendince haklı olabilir! Ama eşim filtreyi ayda bir yıkayarak temizliyor. Arıza yaptığı durumda ise üç hafta önce temizlenmiş idi. Filtrenin arkası tozlu olması gerekli böyle bir aşırı toz yok. Filtre ve motor kısmına toz alıyorsa bu Samsun'un imalat hatası bu sonuçta süpürge toz toplayan, pislik toplayan bir araç elbette tozlu olacak.

Süpürge bozulacak veya toz alacak diye süpürgeyi çalıştırmayacak mıyız? Ya da servis gelmeden önce makineyi (yıkacak mıyız.). Kaldı ki bizde hata servis gelecek diye filtreyi yıkayıp teslim ederdik, o kandırmanın veya yalan beyanda bulunmanın hiçbir mantığı olamaz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr