Samsung Garantili Cihazdan Ücret İstiyor!

Zafer B. |

19 haziran 2013 Samsung yetkili servisine Samsung s3 telefon verdim. 28 haziran 2013 günü aradım . Bana 26 haziran günü parça siparişi verildi, bekleniyor denildi .Bugün ise bana SMS geldi, ücret talebinde bulundular. Düne kadar garanti kapsamındaydı, bugün ne olduysa kapsam dışına çıkıldı .

Muhtemelen servisdeki eleman telefonu pert etti ihaleyide bana bıraktı. 19 hazirandan beri düzenli arıyorum. Hiç bir şekilde telefon yetkisiz bir şekilde açılmış veya ellenmiş gibi söz sarf edilmedi. Ama bugün ne hikmetse ellenmiş, açılmış deniliyor .Benden 600 TL yakın bir ücret talep ediyorlar. Servis numarası k031018189 .Telefonum 0532252***.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer B.
  03 Temmuz
  01:33

  ben şimdiye kadar hep samsung mobile telefon kullandım ılk defa boyle bır sey basıma geldı sahsen o teknısyen telefonu pert ettı sonra foto cekerek sucunu ortbas ettı neden dersenız 28 hazırana kadar telefon da garantı dısı bır sey denılmedı ne hıkmetse 20 ısgunune 10gun kala kullanıcı hatası denıldı bana parca beklenmekte ganatı kampsamında denıldı bugun farklı denııyor eger delıkanlı ıseler kayıtları sılmezlerse ses kaıytları herseyı ortaya koyar

 • 02 Temmuz
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi