Samsung Garantili Bilgisayardan Ek Ücret Talep Ediyor

Ali Serkan Ç. |

Vatan Bilgisayar'dan aldığım Samsung marka NP350V5C-S0ETR modeli bilgisayarı 01/12/2012 tarihinde aldım. Bilgisayarımı yakın zamanda bluetooth ve kart okuyucusunun çalışmadığından dolayı servise verdim. Servisten gelen aramada windows 8.0 olan işletim sisteminin windows 8.1 güncel sürümünün çıkmasından dolayı kart okuyucunun çalışmadığı söylendi ve ücret istendi.

Bunda benden kaynaklanan bir hata yok yazılım bilgisayarın içinde olan bir program. Cihazın düzgün çalışması firmanın elinde olan bir şey. Ayrıca bluetooth cihazının normal çalıştığı söylendi fakat güncelleme yapınca bluetooth çalışmıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  13:49

  2314621 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali Serkan Ç.
  26 Şubat
  15:11

  Sabırsızlıkla bekliyorum

 • 25 Şubat
  23:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi