Samsung Garantiden Çıkarmak İçin Ellerinden Geleni Yaptılar.

Burak A. |

Cep telefonumun çerçevesinde soyulmalar var diye telefonu garanti dışına çıkardılar. Telefonum ard arda bozulmakla beraber sürekli bir sorun oluşturmuştur. Tam tamına 1 aya yakın süre serviste işlem görmüştür. Telefonumun 4. servise gidişi ve artık garanti dışına çıkardılar. Ben 5. defa yine götüreceğim ve sürekli bozulan bir telefon bunun değişime gitmesi gerek. Eğer bu talebim alınmazsa ben bir daha evimde asla Samsung ürünü kullanmayı düşünmüyorum. Bu kadar arıza çıkaran malları ve çözümü getirilmeyen telefonu kullanmak istemiyorum. Telefonum inşallah yapılır ya da değiştirilir de bizde bu azaptan kurtuluruz.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  10 Aralık
  03:01

  Görüşüldü ama çözüm üretilmedi. Ben arızalı ürün kullanmak istemiyorum telefon yine kasıyor yine şarj sorunu. Ben bıktım artık. Bir daha samsung ürünlerini tercih etmeyeceğim.

 • 09 Aralık
  16:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  14:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr