Samsung Garanti Uzatma Formu!

Berkay Ç. |

Çamaşır makinemin 6 aylık süresi dolmadan garantisini uzatmak istedim ama bir aydır defalarca aramama rağmen ne Samsung müşteri hizmetlerinden yardım alabildim ne de Samsung yetkili servislerden. Yetkili servisler garanti uzatma formunun bulunmadığını söyledi. Başka servisi aradığımda bölgenizdeki servisi arayın dediler. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettiğimde ise istediğim servisten faydalanabileceğim söylendi. Sürekli bir oyalama oyalama ve sonunda 6 aylık süre doldu şu an uzatmam mümkün olmayacak.

Etiketler :

Garanti Kapsam Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay Ç.
  21 Mart
  02:54

  Aylar oldu hala iletişime geçen olmadı bravo:)

 • Berkay Ç.
  01 Şubat
  02:43

  Harikasınız gerçekten hala iletişime geçilmedi. Sorunumu çözmek adına hiçbir uğraş hiçbir çaba yok. muhatabım bile yok bravo gerçekten. Bir daha Samsung mu? Bu gidişle asla.

 • Berkay Ç.
  28 Ocak
  18:55

  8 Gün geçmesine rağmen her hangi bir şekilde iletişime geçilmedi. Şaşırmadım. Peki şimdi ne olacak?

 • 20 Ocak
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr