Samsung Garanti Telefonda Problem Yok Diyor Ama Aynı Sorun Devam Ediyor.

Oğuzhan K. |

27.07.2014 tarihinde aldığım Samsung Galaxy S4 markalı telefonum ilk günden kapanıp açılmaya başladı aynı zamanda müzik dinlerken cihaz kendini kapatıp açıyordu telefon ile görüşme yaparken kapanıp açılıyordu. Telefonumu garantiye gönderdim telefonum garantiye geldiği ilk günden aynı sorunu tekrar verdi ve ikinci kez garantiye gönderdim ve cihaz da hiçbir probleme rastlanmadı diye yanıt geldi ama halen telefonum aynı sorunu veriyor ve gerçekten çok mağdurum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  16:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz,

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı

 • 24 Kasım
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr