Samsung Garanti Süresinde Tamirde Zorluk Çıkardı!

Muhsin A. |

12.09.2012 tarihinde internetten Keleş Elektronikten Samsung s5830cep telefonu almıştım. Geçen hafta ses gitmesiyle ilgili arıza dolayısıyla Samsung Samsun servisine gönderdim servis fatura üzerinde telefon imei numarası olamsı lazım dedi telefonu aldığım firmayı aradım oda işinizi zorlaştırmışlar gerek yok zaten imei numarası telefonda var dedi.

Samsung müşteri hizmetleri 444 7711 yı aradım sorunu belirttim yine faturada imei numarası diyor. İyide bu telefon onların ve 2 yıl garantiyi kendileri vermiş ve ürün faturası garanti belgesi var. Zorluk çıkarıyorlar bir sürü telefon parası verdim çözüm odaklı değiller. Problem odaklılar telefonu satana kadar hiç memnun olmadan yasal haklarımı da kullanacağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  14:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ocak
  22:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi