25 Şubat 2013

Samsung Garanti Süresi İçinde Telefonumu Yapmadı!

Yurtdışından Media Marketten satın almış olduğum Samsung galaxy s 2 cep telefonum arızalandı, satın aldığım zaman uluslararası garantisi olduğu söylendi ve verilen garanti belgesinde de yazılıdır. Buna rağmen ürünün garanti kapsamında olmadığı söylenmektedir. Müşteriden tekrardan nasıl para alırız onun hesabı yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti geri plana atılmıştır.

Mustafa 50 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Şubat 2013

    Satın alırken uluslararası garanti olduğu söylendi, o zaman anladığım kadarıyla müşterinin malı alması için söyleniyor. Mal satıldıktan sonra gerisi sizi ilgilendirmiyor. Ne güzel ticaret anlayışınız var, bu nedenle sizi tebrik ediyorum.Hakkımı arayabilmek için ilgili kurumlara(tüketici hakem heyetine, sanayi ve ticaret bakanlığına) müracaatımı yapacağım. Bilgilerinize sunarım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Şubat 2013

    1651107 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön