Samsung Garanti Süresi Dolmadığı Halde Garanti Dışı Gösteriliyor!

Cemre A. |

30 Aralık 2012 tarihinde aldığım Samsung ı9300 cep telefonumun şarj soketinde problemi var. Daha önce servise gitti yapıldı ancak 1 ay bile olmadan tekrar aynı sorunu yaşadım. Servise bu ayın 1'inde verdim bugün aradığımda telefonunuz gelmedi dendi. Yarım saat sonra dönüş yapıp telefonunuz geldi ancak garanti süresi dolduğu için yapılmamış dendi ama telefonumun garantisinin dolmasına daha 1 ay var. Ve yarım saat içinde telefon nasıl geldi oda muamma. Süresi dolsun diye telefonumu 1 hafta beklettiklerini düşünüyorum ki hala süresi dolmuş değil.

Etiketler :

Soket ve Girişler Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Garanti Süre Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  16:43

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Aralık
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr