Samsung Garanti Şartlarını Hiçe Sayıyor.

Erol Ş. |

Samsung markasına güvenerek elektrikli süpürge aldım 1 ay sonra motoru bozuldu. Servise getirdim siz bunu pansiyonda kullanmışsınız bu garanti dışı dedi ve 90 TL ücret talep etti. Samsung müşteri hizmetlerini aradım konuyu inceleyip size geri dönüş yaparız dediler aramadılar. Ben aradığım zaman ürünü gidin servisten alın dediler. Servise gittim servis ürünü vermiyor. Yasal süreç geçmesine rağmen süpürgem halen serviste bekliyor. Samsung servisleri müşteriyi kandırabilirse para alıyor, kandıramadıklarınada böyle zorluklar çıkarıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Ş.
  18 Kasım
  22:49

  müşteri temsilcisi aradı garanti belgesinde ürünün nerede kullanılacagı yazmıyor,yazsa idi ona göre kullanırdım dedim,oda başka bi temsilciye aktardı ürünün ticari garanti belgesini bana mai,l atın dedim,lafı uzattıkca uzattılar halen soruna net bır cozum bulunmuş değil.artık sıfır aldıgım ürüne 90 tl tamir ücreti verip süpürgeyi öyle aldım.ne diyeyim

 • 09 Kasım
  14:10

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Kasım
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr