Samsung Garanti Şartlarına Uyulmuyor.

Taner B. |

İnternetten 2. el bir Samsung S4 Mini cep telefonu beğendim ve almaya gittim. Faturası olmadığı için Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Seri numarası ve imei numarasını verdim ve bana verilen cevap şu beyefendi cihazınız çok yeniymiş. Faturanız olmasa daha 2015 Ağustos ayına kadar garantisi firmamız altındadır dedi. Bende cihazı aldım.

Kısa bir süre sonra çıkan yazılım problemi için servise gittiğimde cihazın spot olduğu ve ücretli yapabilecelrini söylediler. Daha sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve yine cihazı sordum evet garantimizdedir, dediler. Durumu anlattım ve bana hak verdi ve mağduriyeti gidermek için yetkililere aratacaklarını söylediler. En son yapacak bir şey yok dediler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  16:14

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Mayıs
  22:50

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi