Samsung Garanti Kapsamında Ücret Çıkıyor!

Mehmet K. |

Telefonumun ses açma kapama tuşu içine çöktüğünden dolayı sadece sesi kısıyor ama açmıyordu Samsung yetkili servisine gittiğimde bunun kullanıcı hatası olduğunu ve ücret çıkacağını söylediler. Garanti kapsamında bütün donanım parçaları Samsung tarafından karşılanmasına rağmen benden ücret talep ediyorlar bu büyük bir haksızlıktır.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:38

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Aralık
  13:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr