Samsung Garanti Kapsamına Ne Giriyor?

Mevlüt S. |

13 Kasım 2014 tarihinde, uzun zamandır kullandığım Samsung n7100 Note 2 telefonumu garantiye götürdüm. Samsung gibi kalitesiz bir firmanın, kenarında soyulan nikelajlı kısımlarının internette onlarca kişi tarafından garanti kapsamında onarıldığı yazmaktadır. Götürdüğümde yetkili servisteki lüzumsuz arkadaş, bunun garanti kapsamına girmediğini, kullanıcı hatası olduğunu 90 TL bedelinin olduğunu belirtti. Garanti kapsamına girmesi için telefonun cebimizde patlaması mı lazım, ne olması lazım? Onlarca insanın telefonunu onarıyor iseniz, benimkini de onarmak zorundasınız. Çifte standardı yetkili birimlere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mevlüt S.
  18 Kasım
  19:06

  Garanti kapsamında değilmiş - miş ...

  Gidin başka telefon alın uğraşmayın gerçekten böyle lüzumsuz firmalarla.

 • 18 Kasım
  15:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz,
  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Kasım
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr