Samsung Garanti Kapsamına Kabul Edilmeyen Cihaz.

Muhammed K. |

2 ay önce Kırşehir Teknosa'dan 590 TL'ye 72 ekran LCD TV aldım. 15 gün önce TV mu sehpadan düşürdüm TV de ses olmasına rağmen TV görüntüsü kayboldu ekranda çizgiler belirdi. Kırşehir Samsung yetkili servisine vardığımda TV'nin ekran panelinin değişmesi gerektiğini ve panel fiyatının 550 TL artı KDV olduğunu, tüketici hatası olduğundan garanti kapsamına girmediğini bana söylediler. Bende Samsung müşteri hizmetlerini arayıp TV parçasının nasıl olur da TV fiyatı ile aynı olabileceğini sordum bana bizde öyle dediler ister yeni TV al ister tamir et sen bilirsin dediler. TV fiyatına TV parçası.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  14:24

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ocak
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr