Samsung Garanti Hizmeti Sıkıntısı!

Gunay D. |

Samsung firmasından aldığımız bulaşık makinesi ilk zamanlarda gayet sıkıntısız çalışıyordu. Makinenin sessiz çalışma özelliği olduğundan tercih etmiştik, ancak sonradan sesler çıkarmaya başladı.

Servisi geldi ancak ben buna bir şey yapamam bu bizim işimiz değil deyip sorumluluğu üzerinden attı. Hatta; "ne yapıyorsan yap, istersen mahkemeye başvur karşındaki Samsung firması sen haklı olsan da asla davayı kazanamazsın" diyor. Bu kadarda kendilerine güveniyorlar. Makinemizi garanti kapsamında ancak sözde...

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gunay D.
  08 Şubat
  12:35

  Iyi gunler, evimizdeki tüm ürünler Samsung Iyi bir firma oldugunuzu dusunerek aldık ancak servisi ilk cagirdigimizda teknik serviscinin tavri sorun çözücü değil de sorunu müşterinin üzerine atmaya yönelikti eğer sorun çözülmezse biz de hukuki yollara basvurmayi düşünüyoruz. Bzimle irtibata gecmenizi bekliyoruz teşekkür ederiz. Samsung firmasina guvenimiz ins boşa çıkmaz

 • 05 Şubat
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr