Samsung Garanti Dışı Diyerek Ücret Alıyor!

Muhammet C. |

Samsung marka cep telefonumun full şarjlı olduğu halde kapandı ve hiçbir şekilde açılmadı , şarj cihazına taktığım halde de açılmadı. bunun üzerine garanti kapsamında olduğundan garantiye gönderdim ve benden kullanıcı hatası diyerek 30, 00 tl talep edildi aynı zamanda ücretsiz olan kargo , ücretlendirildi . aynı telefon batarya sorunu nedeniyle garantiye göndermiştim ve ikinci göndermem den 1 hafta önce elime ulaşmıştı.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet C.
  12 Nisan
  17:10

  bana ulasıldı ama benı yalancılıkla suçluyorlar benım telefonum full sarjlı oldugu halde kapandı acılmıyor ama onlar soket kırılmıs soket kırılınca telefon acılmaz denıyor . full sarjı olan bır cep telefonunun soketı kırılmış olunca acılmadıgına daır rapor gonderılmesıı talep edeyorum alsı taktırde denetımsız olan bu garantı servısının yalan soyledıgını ve benden haksız yere ucret aldıgını belırtıyorum ve telefonu korgoya verdıgım tarıhın uzerınden 22 gun gectı hala telefon bana gerı gelmedı nasıl bır servıs bu.

 • 12 Nisan
  16:57

  1731429 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi