Samsung Garanti Dahili Değişen Parça...

Hamza Y. |

Ürünümün garanti dahilinde LCD'si değişmişti ancak garantisi bittikten sonra aynı sorun tekrar baş gösterdi. Biraz araştırma yaptığım zamanda satış sonrası yönetmeliğinde Malın garanti süresi dışında, servis istasyonları tarafından verilen montaj, bakım ve onarım hizmetiyle ilgili olarak, bir yıl içerisinde aynı arızanın tekrarı halinde tüketiciden herhangi bir isim altında ücret istenemez. Adli bir madde var ancak servisinizle görüştüğümüzde bu sürenin 1 yıl değil de 6 ay olduğunu belirtiyor.

Hayır yani siz devlet misiniz adamların yazdığı 1 yıllık süreyi 6 aya düşürüyorsunuz? Ne bu arkadaşım ben en son yetkili servisin değiştirdiği parçadan tekrar sorun yaşıyorum. Neymiş 1 yıl değilde 6 ay koskoca madde var gidip tüketici haklarına şikayet edecek illaki karar bize doğru çıkacak ama işte insanlara boşuna zaman kaybı yaratmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza Y.
  15 Temmuz
  12:42

  Arkadaşlar inanmayın bunların hepsi kopyala yapıştır ne arayan var ne soran

 • Hamza Y.
  13 Temmuz
  16:31

  Umarım ararsınız.

 • 13 Temmuz
  16:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Hamza Y.
  13 Temmuz
  15:32

  bana da aynı mesajı kopyala yapıştır yapma ayar etme beni çok istiyorsanız siz arayın.

 • Hamza Y.
  13 Temmuz
  15:28

  Ürün seri no..: hy0f91ıd700916b