Samsung Galaxy Wonder Hatalı!

Ahmet G. |

Samsung Galaxy Wonder telefonumu aldığımdan beri aynı şikayetleri yaşıyorum. 3 defa servise yolladım yazılım atıp geri yolluyorlar. Kullanmaya başladığımda hemen aynı sorunları yaşıyorum telefon algılamıyor donup kalıyor. Memnun değilim daha da garantisi devam ediyor 770 TL'ye aldım ama mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Samsung' u güvendiğim için aldım ama bu modelde kullanan kaç kişi ile görüştüm hepside şikayetçi telefondan.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  18:47

  2101865 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 08 Kasım
  01:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi