Samsung Galaxy W Telefonumun Batarya Sorunu Var!

Ece D. |

Telefonumun modeli Samsung Galaxy W. Telefonumu aldığımdan beri sürekli sorun çıkarıyor. Telefonu aldıktan ortalama 4 ay sonra batarya şişti servise verdim 1 ay sonra alabildim. Tekrar 4 ay sonra yaklaşık bataryam da sorun çıktı bu sefer telefonum da titriyordu, kapatıyordum devam ediyordu, tekrar servise götürdüm 1 ay geçti aradan haber gelmeyince servise gittik ve telefonumun geldiğini bu sefer hiç açılmadığını söylediler. Servise tekrar geri yolladık telefonumu aldığımdan beri doğru düzgün kullanamadım kaç aydır telefonsuzum gereği neyse yapın artık.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  16:55

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Ekim
  00:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi