Samsung Galaxy W Serisi Bozuk!

Emine Ö. |

6 ay önce Samsung galaxy W GTİ8150 marka cep telefonu aldım. 1 hafta sonra ekranı kaymaya başladı. Servise gitti. Aldığım bayiyle ve Telpayla tartıştım iade talep ettim sıfırıyla değiştirdiler. Yeni telefonunda kısa bir süre sonra ekranı kaymaya, donmaya ve kapanmaya başladı. 2. kez servise gitti.

Ben yine bayii ve Telpayla tartışıyorum kimsenin umurunda değil güncelleyip telefonu gönderiyorlarmış. Servisten geldi. 1, 5 2 aya yakındır kullanıyorum ve 3. Kez telefon yine bozuldu ekran kayıyor, kendi kendine kapanıyor, donuyor batarya çıkarmadan kendine gelmiyor.

Servise gitti. Hayatımı kolaylaştırsın diye aldığım telefona bak. Sıfır alınmış bir telefonda üst üste bu kadar hatayı umursamıyorlar. Her şey satana kadar.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma İşletim Sistemi Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Ö.
  18 Haziran
  15:16

  şikayet sonrası iletişime geçtiniz çok güzel ama prosedürlerden bahsediyorsunuz.Bir telefon alındığı günden beri aynı arızayla 3. kez servise gidiyor, onlarda yazılım güncelleyip yolluyor bu telefonun bozuk olduğu kesin lütfen paramla beni rezil etmeyin sattığnız ürünün arkasında durun ve paramı iade edin

 • 13 Haziran
  15:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi