Samsung Galaxy S5'in Kamerasından Ses Geliyor!

Onur İ. |

Samsung Galaxy S5 aldım (Evkur) 2 ay oldu daha yeni bulduğum bir sorun nedeniyle garantiye (Servise) vermeyi düşünüyorum. Telefonum sallanınca, kameradan ses geliyor tık tık şeklinde ama kamera açık iken (çekim yaparken vs.) sallanınca ses gelmiyor.

Etiketler :

Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur İ.
  06 Aralık
  21:33

  Telefonum Evkur'dan alınma samsung türkiye distribütör garantili (Samsung Electronics olarak yasal ithalatçılarımız tarafından getirilmeyen ürünlere destek veremediğimizi belirtmek isteriz. ) bunuda yazdılar. samsung türkiye distribütör garantisini kabul etmiyorlarmı ?

 • 03 Aralık
  17:03

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Aralık
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr