Samsung Galaxy S5 Suya Dayanıklı Değil.

Ali A. |

24.06.2014 tarihinde Samsung Galaxy S5 aldım. Telefonun internetten suya dayanıklı olduğunu biliyordum ki öle internette bir sürü S5 su testi videoları mevcuttur. Meğer öyle değilmiş, aldığım telefon su geçirdi. Servis görüştüğümde bana kelime oyunu yapmaya başladılar. Telefonunuz su geçirmez değil, suya dayanıklı denildi. Bana bende suya dayanmadı dediğim halde net bir cevap veremediler. Bende tüketici hakları ve gereken bütün yollara başvurumu yapacağım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  07 Temmuz
  18:27

  http://www.youtube.com/watch?v=Uof-q3ocLCc&feature=youtu.be

 • Ali A.
  07 Temmuz
  18:17

  Arayan Yetkili Arkadaşlar Samsung Galaxy S5 HAKKINDA bilgi sahibi değiller -----İP67 özelliğini bilmiyorlar lütfen herkes araştırıp baksın bu özellik toza ve suya dayanıklılık özelliğidir.ben telefonumu çeşmenin altında yıkadım yarım saat sonra telefonum kapandı ve video su da mevcuttur.Telefonum su geçirdi diyorum bana çağrı merkezindeler yardımcı olabileceğimiz başka bi konu varmı diyorlar.Öle bi dünya yok ya tüketici mahkemesine ve başvuru yapabileceğim her kuruma başvurumu yapacam

 • 07 Temmuz
  18:10

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali A.
  04 Temmuz
  08:51

  Ben Antalya Samsung Yetkili Servisine 1050 TL karşılığında Onarım Yapılmasına Onay verdim Oradan Alacağım Servis Fişi ve faturası İle Yapabileceğim Bütün Makamlara Şikayette Bulunacağım

 • 04 Temmuz
  00:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi