Özgür Mert T. Teşekkür Mesajı

Telefon suya karşı dayanıklı fakat su aldıgı zaman garanti dışı oluyormuş çok saçma. Umarım sorunum halledilir ilginiz için teşekkür ederim.

Samsung Galaxy S5 Su Aldı.

Özgür Mert T. |

Samsung Galaxy S5 su aldı. Sadece suya daldırıp çıkardığım şekilde su aldı. Hoparlör ve kulaklık girişi bozuldu. Telefon sürekli olarak kulaklık takılı diye hata veriyor. Hoparlörün sesi değişti vs sözde su geçirmez sözde 1 metreye kadar su geçirmiyor.

Samsung telefonumdan pişmanım, şuanda eminim çok açık bir savunma ile üste geçeceksiniz, gerçekten pişmanlık. Kesinlikle size hakaret etmiyorum, fakat Samsung telefonumdan memnun değilim. Hani nerede 1 metre derinlik? Hani nerede su altı fotoğraf çekme falan filan.

Etiketler :

Reklam-SMS-Mail Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  14:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • Özgür Mert T.
  10 Ağustos
  00:53

  Telefon suya karşı dayanıklı fakat su aldıgı zaman garanti dışı oluyormuş çok saçma. Umarım sorunum halledilir ilginiz için teşekkür ederim.

 • 10 Ağustos
  00:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi