Samsung Galaxy S5 Şarj Kapakçığı Koptu!

Mustafa D. |

Samsung Galaxy S5 markalı cep telefonunu kullanmaktayım sorunum bütün kullanıcıların genel sorunu olan şarj kapakçığı 3 ay olmasına rağmen kapağın kopması ilgili yerleri aradığım halde dalga geçer gibi cevaplar almam sorunun benden kaynaklı olabileceği ve belirli bir ücret karşılığında yapılacağı söylendi. İlk ve son Samsung'un olacağını söylemek istiyorum şarj kapakçığı en büyük sorun umarım düzeltilir ve telafisi olur.

Etiketler :

Kasa-Panel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  2873354 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  14:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr