Samsung Galaxy S5 Babalar Günü Gear Fit Kampanyasında Yanılttı.

Abdulsamet S. |

Samsung Galaxy S5 ürününü hediye amaçlı 13.06.2014 tarihinde Kliksa.com internet sitesi üzerinden satın aldım. Ürün elime ulaştığında 17.06.2014 tarihinde de Gear Fit kampanyasına başvurdum. Kampanya bilgilerinde 15.06.2014 tarihi son gün olacak şekilde alışverişlerle kampanyaya başvurulabileceği ve SMS başvurusu sonucu gelen linkle bilgilerin en geç 20.06.2014 tarihine kadar gönderilmesi gerektiği belirtiliyordu.

İlgili formu doldurduktan sonra başvurunun tamamlandığı bilgisi ekrana dahil oldu, ancak tarafıma SMS ya da e-posta ile henüz olumlu, ya da olumsuz bir geri dönüş yapılmadı. Samsung Müşteri Hizmetleri de bu konuda yardımcı olacak bir bilgi sağlanmadı. Konuyla ilgilenilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  14:30

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Haziran
  22:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi