Samsung Galaxy S5 Aşırı Isınıyor!

Esra K. |

Samsung Galaxy S5 cihazını 2 haftadır kullanmaktayım.Kullanmaya başladığım günden bu yana hem şarj aletinde hemde telefonda aşırı derecede ısınma mevcuttur.Online Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde KVK teknik servisine inceletmek üzere bırakmam gerektiği söylendi.Azamı 20 iş günü onarım süresi olduğu belirtildi.

Sıfır almış olduğum bir cihazda onarım kesinlikle söz konusu olamaz.Çünkü problem kullanıcı değil imalat sorunudur.Ayrıca serviste geçecek süre zarfında yedek bir cihaz verilmesi gerektiği kanısındayım.Firma ise bu konuda ancak asgari 10 iş günü tamir süresi olduğunda karşılayabileceğini söylemektedir. 10 yıldan uzun süredir Samsung kullanıcısıyım ve ilk kez sorun yaşıyorum.

Etiketler :

Isınma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra K.
  04 Ağustos
  15:20

  Halen bir ilgilenme, e-posta, arama, çözüme yönelik bir yaklaşım yok. Samsung için büyük bir hayal kırıklığı, bundan sonra ne Samsung marka ürün alırım ne de çevreme öneririm !

 • 15 Temmuz
  10:09

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Temmuz
  18:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi