18 Ekim 2013

Samsung Galaxy S4'ün Sesinde Sorun Var!

2 ay önce Samsung S4 telefonumu Vatan Computer'dan aldım. Cihazda arayan kişilerin kendi seslerin yankısını duyması ve telefonla konuşurken arayanın sesinde bir tekleme, hecelerde düşme arızası var. Örneğin; cevir sesi beeee---eeep gibi arada kesiliyor . Hatta bazen hızlı konuşan birinin bazı kelimeleri hep gidiyor arayan kişi yankıdan beni anlamıyor bile .

2 kere garanti kapsamında telefonu yolladım ancak telefonun tamiri yapılamadı. 3. kez tamire yollayacağım. 7 kez Samsung'la görüşmeme rağmen çözüm alamadım. Telefon 3. kezde arızalı olarak elime geçerse adli makamlara başvuracağım. Sabrımın son noktasına ulaştım. 5 kere geri dönüş yapacaklarını söylediler dönmediler. Arızalı telefon döndü hep sonunda.

Caner 353 Okunma

Cevaplar

  • Caner21 Ekim 2013

    Müşteri hizmetleri ile görüştüm kayıt altına alınmıştır zaten dinleyin ve öğüt olsun size ne yapmanız lazım ders alın. Temsilci bana diyor ki vatan computerı arayıp takip kodunu alacakmışım sonra samsungu arayıp söyleyecekmişim... Biraz onurunuzu kurtarın siz arayın öğrenin çözümle gelin bana o zaman müşteriye sahip çıkmış olursunuz bumudur?

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Ekim 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön