Samsung Galaxy S4'ün Bataryası Şişti!

Aykut Ü. |

3 ay önce aldığım Samsung Galaxy S4 telefonum 4.3 güncellemesinden sonra donmaya, kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Şarjı %90 dan %4' lere ani düşüşler yaşayarak bataryası şişti. Samsung servisine götürdüğümde sadece bataryayı alıp incelemeyi kabul etmediler ve komple telefonu istediler.

Üzerinden 5 gün geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı ve bugün servisi aradım.
Aldığım cevap telefon batarya bekliyor ve yaklaşık geliş süresi 3-5 gün. 5 gündür de bekliyorum toplam 10 gün basit bir pil arızası. Kardeşim bu nasıl bir servistir ki elinde yedek bataryası bile olmaz? Bu nasıl bataryadır ki 5 günde gelir? Kore'den mi geliyor? Samsung International'a şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  12:48

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  23:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi