Samsung Galaxy S4'ün Batarya Sorunu!

İbrahim K. |

28 Ağustos tarihinde aldığım Samsung Galaxy S4 telefonumun son 1 haftadır bataryası ile ilgili sıkıntılar yaşamaktayım. Şarj göstergesinin %95 dolu olmasına rağmen aniden kapanması, kendiliğinden tekrar açılmaya çalışması, göstergenin %0'a düşüp kritik seviye demesi ve bir süre şarj ettikten sonra örneğin %40a geldiğinde şarjdan çıkardığımda kendiliğinden %100'e kadar dolması gibi problemleri mevcut.

Nasıl olur da böyle akıllı (!) telefonlarda sorun çıkabiliyor. Okuduğum haberler ve forumlarda ve Samsung'un da batarya sorununu ücretsiz pil değişimini yapacağını kabul etmesi üzerine Samsung Bakırköy Servis Merkezi'ne giderek talepte bulundum. Söyledikleri 1 hafta cihaz ve pili deneyecekleri.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  14:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • İbrahim K.
  16 Kasım
  20:25

  Beklentim hiç iyi değil, bundan sonra bir samsung ürünü almayı daha da düşünmüyorum.

 • İbrahim K.
  13 Kasım
  09:47

  Umarım en kısa zamanda gereğini yaparsınız.

 • 12 Kasım
  23:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi